MIESZKANIA GOTOWE
DO ODBIORU

U nas nie musisz czekać, zamieszkaj od jutra!

IDEALNE WARUNKI
DO UPRAWIANIA SPORTÓW

bliskie ścieżki rowerowe
prowadzące do lasów

WYJĄTKOWA PROMOCJA
NA OSTATNIE MIESZKANIA

cena już od 2990 zł/m.kw.!

ZAMIESZKAJ BLISKO
CENTRUM MIASTA

tylko 4 min. od centrum

Arrow
Arrow
Slider

Inwestor

FIRMA KOOL istnieje na rynku od 1994 jako lider technologii przemysłowym w obsłudze przemysłu oraz Klientów indywidualnych w zakresie zaopatrzenia w różnego rodzaju komponenty techniczne.

 

Zamierzenia inwestycyjne firmy KOOL związane z obiektem przy ul. Toruńskiej przewidziane zostały jako elemeny zwiększenia portfela inwestycyjnego – poprzez kompleksową rewitalizację i sprzedaż mieszkań po dawnym obiekcie wojskowym. Warto tutaj podkreślić, że nieruchomość jest pełną własnością firmy, inwestycją całkowicie zakończoną z pozwoleniem na użytkowanie.

Przekształcenie funkcji obiektu z usługowej na mieszkaniową podyktowane jest między innymi stałym zapotrzebowaniem na mieszkania średniej wielkości w Legnicy. Zaistnienie na rynku nieruchomości wynika z ciągłego rozwoju oraz strategii dywersyfikacji działalności firmy KOOL. Mając to na uwadze staraliśmy się z należytą starannością wykonać każdy element budynku, który już stał się wizytówką firmy i mamy nadzieję, że będzie dla Państwa miejscem wygodnego życia na lata.

Zakup gotowych mieszkań w naszej firmie jest więc bezpieczną inwestycją. W przypadku jeśli nie będzie to mieszkanie na wiele lat to docelowo może być traktowane jako lokata kapitału w miejscu gdzie transformacja modnych obecnie i docenianych terenów powojskowych stale postępuje.

Z poważaniem
Dariusz Jurkiewicz

?

 

Zadzwoń i umów się na wizytę:

Dział Obsługi Klienta

797 908 812

 

?

 

Pobierz folder inwestycji:

kliknij tutaj