MIESZKANIA GOTOWE
DO ODBIORU

U nas nie musisz czekać, zamieszkaj od jutra!

IDEALNE WARUNKI
DO UPRAWIANIA SPORTÓW

bliskie ścieżki rowerowe
prowadzące do lasów

WYJĄTKOWA PROMOCJA
NA OSTATNIE MIESZKANIA

cena już od 2990 zł/m.kw.!

ZAMIESZKAJ BLISKO
CENTRUM MIASTA

tylko 4 min. od centrum

Arrow
Arrow
Slider

Solidny III–kondygnacyjny poniemiecki budynek powojskowy z okresu XX-lecia międzywojennego, całkowicie zmodernizowany wewnątrz, z zachowaniem cennych elementów konstrukcyjnych, z dachem pokrytym dachówką dodatkowo zwieńczonym działającą unikatową wieżą zegarową.

 

Pozostawiono doskonale zachowaną solidną architekturę, którą zbudowaną jeszcze na potrzeby wojsk niemieckich Wehrmachtu, a w późniejszym czasie przejętą przez Północną Grupę Wojsk Armii Radzieckiej – gdzie znajdowały się przez wiele lat tereny koszarowe oraz wojskowa baza samochodowo-remontowa. Przy przebudowie obiektu zdecydowano się nie tuszować i nie niszczyć bezpowrotnie historii tamtych czasów. Dzięki temu budynek jest swojego rodzaju reminiscencją czasu przeszłego, który niezaprzeczalnie związany jest z wojskowym charakterem Legnicy trwającym aż do 1993 roku. Jednak jest to wspomnienie dawnych czasów w całkowicie nowej funkcji, nowym standardzie, będącym uzupełnieniem istniejącej mieszkaniowej tkanki urbanistycznej osiedla położonego przy ulicy Poznańskiej.

Być może jest to jeden z ostatnich tego typu obiektów powojskowych, które mają szansę w Legnicy na nowo zaistnieć, a dzięki nowym mieszkańcom poczuć tętno bliskości centrum miasta – jednocześnie zachowując swój kameralny charakter zabudowy, wyciszony od głównej ulicy przez pas istniejącej zabudowy mieszkaniowej.

Ciekawym akcentem i atrakcją nowej zabudowy mieszkaniowej jest odrestaurowany stary zegar , który otrzymał ponowne życie i czeka w służbie dla nowych mieszkańców…

?

 

Zadzwoń i umów się na wizytę:

Dział Obsługi Klienta

797 908 812

 

?

 

Pobierz folder inwestycji:

kliknij tutaj